Kufje Awei PC- 6T

Awei

1,000L

KUFJE AWEI PC – 6T

Kufjet me kabell Type C nga Awei jane zgjidhja ideale per te degjuar kenge, per te pare video apo dhe per te bere telefonata .

Materiali miqesor ndaj lekures dhe designi i rehatshem bejne keto kufje te pershtatshme per perdorim te pafundem, duke ju siguruar komoditet edhe gjate perdorimit per ore te tera.

Kufjet me kabell Type C nga Awei gjithashtu vijne me nje mikrofon te integruar per te plotesuar kerkesat tuaja gjate lojerave, thirrjeve telefonike dhe degjimit te muzikes. Kjo ju ofron nje pervoje te plote dhe te permiresuar te degjimit.

Specifikat :

-Modeli: PC-BT

-Gjatësia: 1.2m

-Marka: Awei

-Kufje mini stereo gjysme-ne vesh

-Frekuenca e pergjigjeve: 20-2000H2


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300075 Kategori:
LLoji

Kufje

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat