,

Kufje Baseus me Bluetooth | Best Headphones

Baseus

2,900L

Kufje Baseus me Bluetooth | Best Headphones

Kufje Baseus me Bluetooth | Best Headphones

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Baseus
Bluetooth : V4.2
Materiali : Aliazh alumini, ABS, TPE, Silikon
Gjatesia e kabllos : 1 meter
Bateria : 300mAh
Kohezgjatja e Bisedes : 10 ore
Pesha : 139 g
Perdoren me bluetooth ose kabllo
Audio e paster dhe pa zhurma
Dizajn ergonometrik dhe i rehatshem per perdorime te zgjatura.
SKU: kufje-baseus-me-bluetooth Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat