,

Kufje Bluetooth WEKOME M8

Wekom

2,400L

KUFJE BLUETOOTH WEKOME M8

Çipi V5.0 e bën transmetimin më të qëndrueshëm dhe lidhjen më të lehtë.  

Bateri e integruar me kapacitet të madh 200mAh, gatishmëri deri në 80 orë.

Përputhshmëri e fortë, mbështet metodat e shumëfishta të riprodhimit të muzikës, Bluetooth V5.0, kartën TF, AUX.

Koha e perdorimit: rreth 4 ore.

Kapaciteti i baterisë: 200 mAh Koha e gatishmërisë: 80 ore

Koha e karikimit: 2H 

Version Bluetooth 5.0, lidhje automatike pas ndezjes, transmetim më i shpejtë dhe më i qëndrueshëm.

Specifika

Funksioni: Kufje HiFi  

Fuqia e vlerësuar: 200mW

Ndjeshmëria: 122dB

Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 8-24000Hz

Rezistenca: 32Ω

Numri i modelit: M8 

Versioni Bluetooth: 5.0


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Kufje Bluetooth WEKOME M8 Kategori: ,
brands

Wekom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat