, ,

Airdots Redmi | Kufje me wireless per celularin | Bli Online


  • Shoqerues ideal per udhetime.
  • Trasmetojne ze shume te paster.
  • Material plastik i lehte, perfekt per veshet tuaj.
  • Vihen ne funksion me nje prekje te veteme.
  • Teper praktike ne perdorim.

3,600L

KUFJE AIRDOTS REDMI ME WIRELESS

Kufjet me wireless Airdots Redmi jne nder kufjet me te preferura pasi jane shume praktike ne funksionin e tyre.

Ato jane te krijuara me sensore te cilet i bejne ato te punoje ne menyre automatike.

Keto kufje Airdots Redmi kane nje dizajn stereo pa fishe.
Punojne deri ne 2 ore ne menyre te vazhdueshme kur deshironi te beni telefonata apo te degjoni cdo gje qe beni ne telefonin tuaj.
Kufjet mund t’i perdorni te dyja njekohesisht ose te zgjidhni te perdorni vetem njeren prej tyre.
Paisjet mund t’i karikoni ne baterine e tyre , pothuajse deri ne tre here gjate dites.
Ofrojne sinjale te forta dhe cilësi të lartë te zerit duke mos i lejuar zhurmat e jashtme te pengojne zerin qe deshironu te degjoni.
Aksesori elektronik Airdots Redmi lidhet me paisjet e tjetera elektronike deri ne 10 metra.

SPECIFIKATkufje pa tela bluetooth airdost redmi bli online iBuy al

Krijojne lidhje te shpejta automatike.

Vendosen shume lehte ne vesh dhe nuk e demtojne ate fale pjeses elastike ne to.

E kontrolloni volumin e zerit nepermejt butonit qe ndodhet ne baterine e kufjeve.

Material plastik shume i qendrueshem dhe i forte.

Lidhen me ane te bluetooth ose wireless.

Beni telefonata edhe degjoni muziken qe deshironi.

Bli Mire, Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-014 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
color

Black

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat