,

Kufje me bluetooth dhe pa tela Baseus ne shitje | Bli Online


  • Marka: Baseues.
  • Versioni i Bluetooth: 5.0.
  • Kapaciteti i baterisë : 450mAh.
  • Bateria e kufjeve reziston per 100 ore.
  • Karikimi i plote : 90 minuta.
  • Kryeni telefonata edhe degjoni cdo gje qe beni ne celularin tuaj.

3,500L

KUFJE ME BLUETOOTH- BASEUS

Kufjet me bluetooth dhe pa fishe dallohen per karikimin e tyre magentik.

Ato mund te lidhen me cdo porte USB dhe me ane te bluetooth.

Krijojne lidhje me dy paisje te ndryshme ne te njejten kohe.

Punojne ne menyre automtike.

Ideuar per t’u pershtatur me shumicën e pajisjeve (IOS, Android, Microsoft).

Kufjet mund te rezistojne deri ne 100 ore pasi kane marre karikim te plote edhe punojne 3 ore te plota pa nderprerje.

SPECIFIKAT

Marka: Baseues.kufje bluetooth sensore celular baseus bli online iBuy al

Portative.

Kryeni telefonata dhe te degjoni muzike.

Rregulloni volumin e zerit.

Ideale per levizje, aktivitete sportive etj.

Ideaur me sensore.

Krijone lidhje me ane te bluetooth me paisjet e tjera elektronike.

Karikimi i tyre i plote zgjate rreth 90 minuta.

Dallohen per prakticitetin e larte gjate perdorimit.

Versioni i Bluetooth: 5.0

Kapaciteti i baterisë per kutine e tyre : 450mAh

Bli Mire, Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-021 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat