,

Kufje kunder ujit Baseus me Mbajtese karikimi Encok W01

Baseus

4,600L

Kufje kunder ujit Baseus  Encok W01

Kufje kunder ujit Baseus me Mbajtese karikimi Encok W01

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Baseus
Modeli : encok W01
Bluetooth : V5.0
Distanca e Transmetimit : Deri ne 10 metra
Bateria e mbajteses | 2000mAh
Bateria | 60mAh
Koha e karikimit | 1 ore
Kufje Basues me tingull te paster dhe bass te fuqishem
Te pershtatshme per aktivitete sportive dhe aktivitete te ndryshme ne natyre.
Permasa kompakte, lehtesisht te transportueshme perhere me vete. 
Kontroll i lehte i telefonatave dhe muzikes.
Rezistente ndaj ujit dhe djersitjes.
SKU: Kufje-kunder-ujit-Baseus-Encok-W01 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat