,

Kufje me bluetooth teke | Remax Earphone | Ne shitje online

Remax

2,600L

Kufje me bluetooth teke | Remax Earphone

Kufje me bluetooth teke | Remax Earphone | Ne shitje online

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehte.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Mund te komunikoni memiqte tuaj dhe gjate kohes qe udhetoni, ose jeni me nxitim per te kryer nje pune tjeter nderkohe.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RB T12
Bluetooth | V4.0
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 2 ore
Koha e perdorimit | 5 ore
Bateria | 75mAh
SKU: kufje-me-bluetooth-teke-remax-rb-t12 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat