,

Kufje Buds+ Samsung – Bli Online


2,800L

KUFJE BUDS+ SAMSUNG – BLI ONLINE

Lidhni Samsung Galaxy Buds me telefonin ose tabletin tuaj dhe shijoni muziken e preferuar.

Kufjet do tju shoqerojne gjate gjithe dites ne telefonatat tuaja. Nderkohe qe mund te degjoni muziken e preferuar deri ne kater ore pa nderprerje.

Dëgjoni dhe bisedoni gjatë ditës, pastaj rimbushni me valë për 15 minuta për të marrë deri në 1.7 orë më shumë kohë per ta perdorur.

Me Galaxy Buds beni telefonata, degjoni muzikën që ju pëlqen nderkohe qe  ju mban të vetëdijshëm për mjedisin perreth kur ecni, punoni apo ushtroheni.

Samsung Galaxy Buds siguron një tingull të ekuilibruar dhe natyror me një diapazon dinamik të shkëlqyeshëm dhe saktësi të jashtëzakonshme.

Projektuar për tu përshtatur ne menyre perfekte me veshët tuaj.

Karakteristika:

Kufje me lidhje Bluetooth

Versioni i bluetooth : 5.0.

Ngjyre e bardhe , material plastike

Mikrofon i integruar.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: airpod-samsung-buds+ Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat