,

Best Earphones Wireless BE11 – Kufje per telefon – Black

Borfone

1,890L

WIRELESS EARPHONES BE11 – KUFJE PER TELEFON

Kufje per telefon – Best Wireless Earphones Be11 – Black

  • Dizajn ergonometrik i rehatshem per perdorim afatgjate.
  • Dimensione te vogla por bass i fuqishem.
  • Mikrofon me ndjeshmeri te larte dhe cilesi zeri me e qarte.
  • Bateri litium e integruar, karikohet plotesisht brenda 2 oreve. Per nje karikim te plote funksionon deri ne 5 ore.
  • Kontroll i lehte muzike dhe thirrjeve telefonike.
Specifika
Bluetooth | 4.1
Distanca e operimit deri ne 10 metra
Kohezgjatja e punes | 5 deri ne 7 ore
Koha e karikimit  | 1 ore

 

SKU: wireless-earphones-borfone-be11 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Borfone

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat