, ,

Makine qethese Profesionale Gemei GM 657 – Produkt Online

gemei

Pret modele dhe gjatesi te ndryshme flokesh

E lehte per tu perdorur

Cmontohet dhe pastrohet shpejt

1,500L

Makine Qethese Profesionale Gemei GM 657

Makine Qethese Profesionale Gemei

Makine rroje per meshkuj precize per te gjitha llojet e flokeve. E perbere me tehe te mprehte dhe te qendrueshem te cilet shkurtojne me saktesi qimet tuaja. Mund te cmontohet lehtesisht per pastrim. Me kabllo karikimi per t’iu bere me te lehte perdorimin e saj. Pefshine gjithcka qe ju duhet. Perdoreni ate per te pasur nje trup pa qime dhe te lemueshem. Ky depilator ben qe qimet tuaja te rriten me te holla dhe me ngadale. Stiloni mjekren ideale per ju. Makine qethje e cila jep rezultate te shkelqyera me precizionin e saj. Ndihuni krenare me pamjen tuaj. Behuni gati vete ne kohe rekord  per eventet qe keni. Nuk eshte me e nevojshme te shkoni te berberi per qethje profesionale.

Cilesimet e saj

 • Makine qethese profesionale e markes Gemei
 • Pret dhe stilon floket sipas deshires
 • E karikueshme
 • Dizanj ergonomik
 • E lehte per tu pastruar
 • E projektuar per te gjitha llojet e flokeve dhe moshave
 • Tehe preres te nje materiali cilesor
 • Nuk demton lekurenKutia perfshin:

  1.Furcen per pastrim
  2.Shishen e vajit per butesi
  3. Tehe preres me gjatesi 3,6,9 dhe 12 mm
  4.Karrikuesin standart

  Koha e karrikimit: 8 ore
  Koha e perdorimit: 60 minuta

  Produkte ne shitje online ne Ibuy.al

SKU: L316-makine qethese-gemei GM 657 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

gemei

LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat