,

Kufje Gaming X14 Red Dead Games


1,000L

KUFJE GAMING X14

Kufje ergonomike gaming , te pajisura me mikrofon per ndervperim gjate lojerave.

Me shirit te rregullueshem te kokes dhe me mikrofon.

Kufje gaming per lojera te ndryshme dhe telefon, me dizajn te kuq dhe te zi.

Trasmetojne audio me cilesi te larte, per ti shijuar lojerat ne maksimum.

Specifikat :

-Ngjyra: E kuqe

-Numri i modelit: X14

-Kufje gaming X14

-Pergjigja e frekuences: 105dB

– Gjatesia e kabllit: 1.5 m


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232310 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat