,

Kufje GM 006 Headset Gaming


1,400L

KUFJE GM 006 HEADSET GAMING

Kjo kufje e prodhuar në mënyrë ergonomike mund të krijojë një  atmosferë festive gjatë procesit të lojrave.

Ju bën të luani lojerat tuaja te preferuara ne menyre te qetë dhe pa asnje bezdisje, thjesht zhytuni plotësisht në botën e lojrave.

Ju sjell rehatinë dhe aventurën e jashtëzakonshme të lojrave.

Mikrofon me kualitet të lartë HD

Bas dhe  performancë e shkëlqyeshme e zërit

Dizajn ergonomik dhe veshje e butë për rehati shtesë

Priza standarde 3.5 mm, e nikeluar

I pajtueshëm me PS4 / smartphone / PC

Specifika

Lidhës: 3.5 mm  

Gjatësia: 1.2 m  

Anulimi aktiv i zhurmës: Po

Butoni i Kontrollit: Po

SKU: Kufje GM 006 Headset Gaming Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat