Kufje me bluetooth i88 Macron


1,700 L

KUFJE ME BLUETOOTH i88 MACRON

Kufje me teknologjine me te re Bluetooth 5.0.

Kane nje game te gjere, kufjet perputhen me cdo lloj telefoni apo pajisje me te cilen e lidhni.

Kane nje ndjeshmeri te larte, lidhen automatikisht. Per shkak te teknologjise  se tyre te avancuar lidhja eshte me e shpejte dhe shume me e qendrueshme.

Te pajisura me nje altoparlant i cili permban nje unaze ne material bakri per te bere te mundur degjimin e audios ne cilesi superiore.

Material shume cilesor qe ben te mundur qe dhe cilesia e stereso qe cilesia e zerit te jete maksimale. Audiot qe ju do degjoni do jene te qarta dhe zeri i audios i paster.

Kufjet kane nje konsum shume te ulet te energjise, nuk kerkojne shume kohe per t’u karikuar, nderkohe qe karikimi i tyre reziston gjate.

Karakteristikat

Vijne ne ngjyre te bardhe

Funksionojne ne nje distance 10 deri ne 15m pa pengesa

Ndjeshmeria e mirkofonit: 42dB

Kapaciteti i baterise: 35MAH

Frekuenca: 20 – 20000 Hz

Versioni i Bluetooth: Bluetooth v5.o + EDR

Rezistojne nga 2 deri ne 2.5 ore

Duan me pak se 1 ore per t’u karikuar

Konsum i ulet i energjise


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Wireless Earphone | I88 Macron Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat