,

Kufje me Bluetooth kunder ujit PiBlue | Black

PiBlue

4,890L

Kufje me Bluetooth PiBlue | Black TWS-9

Kufje me Bluetooth kunder ujit PiBlue | Black

Cilesimet Kryesore | 
Marka : PiBlue
Modeli : TWS-9
Bluetooth : V5.0
Distanca e Transmetimit : Deri ne 10 metra
Bateria e mbajteses | 450mAh
Bateria | 40mAh
Koha e karikimit | 1 ore
Tingull i paster dhe bass i fuqishem
Te pershtatshme per aktivitete sportive dhe aktivitete te ndryshme ne natyre.
Permasa kompakte, lehtesisht te transportueshme perhere me vete. 
Kontroll i lehte i telefonatave dhe muzikes.
SKU: Kufje-me-Bluetooth-PiBlue-Black-TWS-9 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

PiBlue

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat