,

Kufje me Bluetooth Remax RB-T22 – Single Headset Online


  • Dizanj i vecante dhe me material cilesor dhe te rehatshem per veshet
  • Distanca e lidhjes per bisede deri ne 10 metra
  • Versioni i Bluetooth-it 4.2 V
  • Bateri e fuqishme 50 mAh
  • Kohezgjatja e baterise 100 ore
  • Koha e karikimit: 1.5 ore
  • Lidhje e shumefishte, mund te lidhni 2 celulare ne te njejten kohe
  • Suporton te gjitha paisjet qe kane versionin e Bluetooth-it te tilla si iPhone X / iPhone8 / iPhone 8 Plus iPhone 7 / iPhone 7 Plus / iPhone 6s / iPhone 6s Plus; Samsung Galaxy 8 / S7 Edge; Moto Z / HTC 10 / Desire HTC 10 / ASUS Zenphone 3 / Huawei P10 / 9 Honor8 etj
  • Tinguj dhe ze i cilesise se larte
  • Mikrofoni HD i integruar ne brendesi te saj, mundeson thirrje telefonike pa duar

1,800L

Kufje me Bluetooth Remax RB-T22 – Single Headset Online

Kufje me Bluetooth Remax RB-T22 – Single Headset Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Bluetooth-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje me Bluetooth-Remax-RBT22 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat