,

Kufje me Bluetooth ne shitje – Ipipoo AP-5 Bli Online


  • Dizanj i vecante dhe me material cilesor, te rehatshem per veshet edhe kur ushtroheni fizikisht
  • Degjoni kenget tuaja te preferuara ose bisedoni me miqte edhe kur jeni duke kryer aktivitet sportiv
  • Distanca e lidhjes deri ne 10 metra
  • Tinguj dhe ze i cilesise se larte
  • Versioni i Bluetooth-it 4.2 V
  • Bateri e fuqishme 54 mAh
  • Kohezgjatja e baterise 120 ore
  • Koha e karikimit: 2 ore

1,990L

Kufje me Bluetooth sportive – Ipipoo AP-5 Bli Online

Kufje me Bluetooth sportive – Ipipoo AP-5 Ne shitje Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Bluetooth-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

 

SKU: Kufje me Bluetooth sportive-Ipipoo-AP-5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat