Kufje me fishe per iPhone Pop Up Window

Te ndryshme

Kufja me cilesi te larte

Kontrolloni  muziken

Pergjigjuni thirrjeve

Dritare automatike pop-up kur lidhet

1,000L

KUFJE ME FISHE PER IPHONE POP UP WINDOW

Ndryshe nga kufjet tradicionale, keto kufje nuk shkaktojne bezdisje ne vesh gjate perdorimit te tyre.

Altoparlantet e brendshem maksimizojne prodhimin e zerit dhe minimizojne humbjen e audios, ne kete menyre ju do te merrni nje audio me cilesi te larte.

Perfshin nje telekomande te integruar qe ju lejon te rregulloni volumin, te kontrolloni riprodhimin e muzikes dhe videos, dhe t’i pergjigjeni ose te mbyllni thirrjet telefonike.

Bluetooth i integruar qe siguron shpejtesi  identifikimi me pajisjet e tjera.

Me madhesi perfekte per ti marre kudo me vete, fale dizajnit praktik dhe fishes te pangaterrueshme.

Dritare automatike pop-up kur lidhet.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online!

 

SKU: Kufje-me-fishe-per-iPhone Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat