,

Kufje me Bluetooth 5.0 – T11 TWS ne shitje

Te ndryshme

2,000L

KUFJE ME BLETOOTH 5.0-T11 TWS

Kufje me bluetooth 5.0 ka nje kuti me karikim.

Palet e kufjeve kane dizajn ergonomik, lidhen me pajisjet ne menyre automatike dhe kane tingull stereo, te qarte.

Kuti ngarkese me kapacitet te madh 1800mAh, me ekran te energjise, gjithashtu mund te karikoje edhe telefonin.

Keto kufje jane te papershkrueshme nga uji.

 

Specifikimet:
Versioni BT: BT5.0
Distanca e Transmisionit: 10m
Tensioni: 3.15-4.2V
Frekuenca: 2.402-2.480GHz
Koha: 4-5 ore
Koha e thirrjes: 5h
Koha e ngarkimit: 1h
Kutia e ngarkimit: 1800mAh

SKU: i-2120730 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat