,

Mouse me Bluetooth Apple Magic 1

Apple

6,900L

MOUSE ME BLUETOOTH APPLE MAGIC 1

Magic Mouse nga Apple multitouch eshte i pajtueshem me sistemin  Mac OS X 10.6.2.

Ky mouse punon si me harduer ashtu edhe me softuer per te kuptuar pozicionin e gishtit, vrullin e levizjeve etj.

Apple magic 1 permireson komoditetin, zgjeron kapjen, ju jep me shume kontroll gjate punes ne kompjuter.

Duke ndjekur gjurmet e iPhone, iPad, iPod Touch dhe multi-touch, Mouse 1 lejon perdorimin e gjesteve te tilla si rreshqitja dhe levizja ne siperfaqen e siperme te tij per te bashkevepruar me kompjuteret.

Lidhet permes Bluetooth dhe funksionon me dy bateri AA.

Ai perdor gjurmimin me lazer per rritjen e saktesise se treguesit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i2172161 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Mouse

color

E bardhe

brands

Apple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat