,

Kufje me fishe AKG USB-C Edition

Te ndryshme

  • Projektuar me lidhje  porte Type-C
  • Material i qendrueshem i kordonit te thurur per rezistence
  • I pajisur me mikrofon per bisede

990L

KUFJE ME FISHE AKG USB-C EDITION

Kufje me kabell te akorduara nga AKG me dalje usb-c.

Shijoni muzike me tinguj te qarte dhe me cilesi te larte me kufjet Samsung AKG In-Ear Headphones. Kane nje lidhje te tipit c dhe janë në përputhje me gamën Samsung Galaxy dhe pajisjet e tjera USB-C.

Kufjet  sigurojne prodhim tingulli te qarte, te paster dhe me kualitet te larte. Me njesi te altoparlanteve 8 mm dhe 11 mm, ato ofrojnë ze te ekuilibruar dhe bas te larte.

Jane te dizajnuara me kontaktin drejtuar poshte per te ndihmuar ne mbajtjen me te mire te kufjeve pa shkaktuar bezdisje apo dhimbje gjate perdorimit.

Karakteristika

  • Projektuar me lidhje  porte Type-C
  • Material i qendrueshem i kordonit te thurur per rezistence
  • I pajisur me mikrofon per bisede
  • Rritni ose ulni volumin, transferoni këngët në mënyrë të përshtatshme

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: Kufje-me-fishe-AKG Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat