Kufje me cilesi te larte per iPhone 7G

Te ndryshme

1,990L

KUFJE ME CILESI TE LARTE PER IPHONE 7G

Zgjidhja perfekte per te degjuar muzike nga iphone juaj.

Kufje me fishe dhe dalje usb c te cilat lidhen me smartphonen tuaj duke dhene tingull te paster, pa nderprerje apo zhurma.

Te pershtatshme me te gjitha pajisjet me porte hyrese lightning ; perfshihen 11/11 pro / Xs / Max / X / XR, 8/8 Plus, 7/7 Plus, 6 / 6Plus / 5S / 5, Pad, Pod.

Cilesi e larte e zerit me bas dinamik te thelle, cilesi te  tingullit te qarte per muzike dhe thirrje. Altoparlantet brenda maksimizojne daljen e zerit dhe minimizojne humbjen e zerit, ju ofrojne audio me cilesi te larte.

Karakteristika

  • Pergjigjuni thirrjes dhe perfundoni telefonaten: shtypni shkurt butonin e uljes se vellimit.
  • Mbylleni telefonin: Shtypni dhe mbani shtypur butonin me shume funksione.
  • Luaj / Pauzë: Shtypni butonin “Volume Up” një herë.
  • Kënga tjetër: Shtypni butonin “Volume Up” dy herë.
  • Mbrojtje me e madhe nga djersa dhe uji
  • Kontrolloni muzikën dhe riprodhimin e videos
  • Pergjigjuni dhe perfundoni telefonatat

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

SKU: kufje-per-iPhone-7G Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat