,

Kufje True Wireless | Samsung Galaxy Buds PRO

Samsung

3,500L

KUFJE TRUE WIRELESS | GALAXY BUDS PRO

Kufje True Wireless nga Samsung me teknologji profesionale dhe ze me cilesi te larte.

Sistemi inteligjent i anulimit te zhurmes ju mundeson biseda te qarta te dyanshme pa degjuar zhurmat e ambientit perreth kudo qe te ndodheni.

Fale mikrofonave te vendosur strategjikisht Buds Pro filtron deri ne 99% te zhurmes ne sfond.

Aktivizimi i zerit Bixby eshte gjithmone gati permes Galaxy Buds Pro. Jepni direkt komande per te bere nje telefonate, per te nderruar muzike, per te kaluar  ndermjet pajisjeve Samsung.

Te dizenjuara ne formen klasike ne vesh kufjet jane komode dhe te rehatshme gjate perdorimit  dhe qendrojne te sigurta ne veshet tuaj edhe kur jeni duke ushtruar.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120748 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Samsung

color

Black, White

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat