Kufje per celularin tuaj me bluetooth | Tws smart earbuds T1


  • Ju lejojne te shijoni muzikën, videot edhe telefonatat.
  • Sinkronizohen per disa sekonda.
  • Sinjal super i fortë dhe cilësi fantastike e tingullit.
  • Teknologjia fantastike TWS.
  • Mund t’i ndani ose t’i perdorni se bashku.
  • Me bateri te kombinuar qe reziston deri ne 48 ore.

3,500L

TWS SMART EARBUDS – KUFJE ME BLUETOOTH

Kufje per celularin Tws Smart Earbuds te cilat do t’ju bejne te degjoni cdo tingull qe beni ne celularin tuaj shume qarte, shume paster e mbi te gjitha me nje cilesi teper te larte edhe kualitatie.

Lidhja qe krijojne keto kufjet me paisjet e tjera elektronike eshte me ane te bluetooth 5.0.

Sensoret e ketyre kufjeve i bejne ato qe te punojne ne menyre automatike, pasi e kuptojne se kur kufjet jane ne vesh ose ku ato ndalojne se punuari.

Kufjet krijone lidhje shume te mira me iPhone-n edhe me Android duke funksionuar ne menyre te persosur njesoj.

Nuk lejojne zhurmt e jashtme te ndikojne ne cilesine e zerit qe po perpiqeni te degjoni.

Shoqeruese te mira per ne udhetim.

Nuk kane asnje veshtiresi ne perdorim.

Punojne mbi 2 ore pa karikim edhe bateria e tyre zgjat deri ne 48 ore duke u dhene mundesine kufjeve te karikohen me shume se 1 here brneda dites.kufje pa tela celular bluetooth bateri bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Ju lejojne te shijoni muzikën, videot edhe telefonatat.

Sinkronizohen per disa sekonda.

Sinjal super i fortë dhe cilësi fantastike e tingullit.

Teknologjia fantastike TWS.

Mund t’i ndani ose t’i perdorni se bashku.

Me bateri te kombinuar qe reziton deri ne 48 ore.

Bli mire, Bli online ne iBuy.al.

SKU: K-200720-013 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat