, ,

Kufjet me bluetooth i99 TWS ne shitje | Bli Online


  • Arrini te degjoni telefonata dhe muzike.
  • Me tinguj te qarte dhe cilesore.
  • Mund te degjoni edhe nese jeni 10 m nga celulari.
  • Gjendet ne ngjyre te bardhe.
  • Me ekran LCD.

2,500L

KUFJE ME BLUETOOTH i99 TWS PA TELA

Deshironi mos te prekni celularin edhe mos te rrezikoni kur jeni duke levizur, por ne te njejten kohe duhet te mbyllni pafund gjera ose deshironi te informoheni me lajmet me te fundit?

Atehere iBuy.al ka zgjidhjen perfekte per ju.

Kufjet i99 TWS!

Ato arrijne te punjne me shume se dy ore pa nderprerje megjithate ju mund t’i karikoni disa here ne baterine e tyre e cila pasi ka marre karikimin e plte eshte e sfte te rezstoje deri ne 48 ore.

Funksionojne ne menyre automatike pasi arrijne ta dallojne fale sensoreve se kur kufjet perdoren ose jo.

Mund t’i perdorni per nje kohe te gjate edhe do te shihni se kualiteti i zerit nuk do te humbase ne anje moment.

SPECIFIKATkufje pa tela bluetooth celular bli online iBuy al

Mund te degjoni cdo tingull qe vjen nga celulari juaj.

Kualitet zeri teper i qarte.

Lidhen me paisjet elektronike deri ne 10 metra.

Kapaciteti i baterisë së kufjeve eshte 35mAh.

Kapaciteti i baterise se kutise eshte 500mAh.

Dimensionet e kutise: 53mm * 44mm.

Gjendet ne ngjyre te bardhe.

Te perbere me ekran dixhital LCD.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Bli Lire!

SKU: K-200720-020 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat