,

Kufje Bluetooth Awei B922-BL – For All Kinds of Music Online


  • Te projektuara per te degjuar muzike ose realizuar biseda gjate kohes qe merreni me aktivitete sportive psh: vrap, ciklizem, etj
  • Ideale per te folur ne telefon pa e mbajtur ate ne dore, edhe gjate kohesh qe merreni me ushtrime fizike
  • Izoluese, nuk degjoni apo shqetesoheni nga zhurmat e mjedisit te jashtem
  • Lidhja me Wireless
  • Intergruar me mikrofon, per thirrjet pa dore
  • Me bateri te fuqishme dhe qe zgjat
  • Te pershtarshme per te gjithe telefonat
  • Me Bluetooth 4.2 V
  • Distanca e bisedave telefonik deri ne 10 metra
  • Dizanj magnetik i vecante

1,990L

Kufje me Bluetooth Awei B922-BL – For All Kinds of Music

Kufje me Bluetooth Awei B922-BL – For All Kinds of Music Ne shitje online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Bluetooth-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje me Bluetooth-Awei-B922BL Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat