, ,

In Ear Design Earldom BH 17 | Kufje per celularin


  • Punojne 3-4 ore pas karikimit te plote.
  • Tingull i qarte edhe cilesore.
  • Me sensore shume ndijues.
  • Lidhen me ane te bluetooth.
  • Material ABS.
  • Me dizajn shume fleksibel.
  • Kryeni telefonata edhe degjoni cdo gje nga celulari juaj.

2,500L

IN EAR DESIGN EARLDOM BH 17

Kufje pa tela per t’u perdorur kur jeni duke udhetuar me makine ose kur gjendeni ne levizje.

Me një dizajn të sofistikuar dhe dinamik super i pershtatshem per t’u perdorur nga te gjithe.

Kapaciteti tyre se bashku arrin  400mAh dhe kapaciteti me vete rreth 45mAh.

Ato mund te punojne 3-4.5 ore pas karikimit te plote qe zgjat deri ne 8 ore.

Krijojne lidhje automatike fale sensoreve.

Mund t’i perdorni kufjet se bashku ose edhe t’i ndani ato.

Nuk i lejojne zhurmat e jashtme te prekin tingullin qe ju jeni duke degjuar.

Bateri e tyre reziston dei ne 20 ore edhe mund t’i karikoni kufjet disa here brenda dites.

SPECIFIKATkufje bluetooth pa tela earldom bli online iBuy al

Punojne 3-4 ore pas karikimit te plote.

Tingull i qarte edhe cilesore.

Me sensore shume ndijues.

Lidhen me ane te bluetooth.

Material ABS.

Me dizajn shume fleksibel.

Kryeni telefonata edhe degjoni cdo gje nga celulari juaj.

Perfekte per t’u perdorur kur jeni ne levizje.

Bli Mire dhe Lire vetem ne iBuy.al.

SKU: K-200720-010 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat