,

Kufje me bluetooth | Tws Smart Earbuds T5


  • Tingull i qarte edhe i paster.
  • Krijojne lidhje me Android edhe iOS.
  • Material plastike ABS.
  • Me mikrofon te integruar.
  • Me bateri qe zgjat gjithe diten.

3,900L

KUFJE TWS SMART EARBUDS T5

Kufje me bluetooth Tws Smart Earbuds T5 jane shume te pershtatshme per perdorur kur jane ne levizje.

Menyra e ndertimit te kufjeve eshte edhe ajo qe i dallon na kufjet e tjera pasi kane nje dizajn shume te vecante.

Keto kufje jane te veshura me nje material shume te bute edhe elastike ne pjesen qe e vendosni ne kanalin e veshit ne menyre qe veshi juaj te mos te demtohet.

Materiali perberes i kesaj kufje eshte silikon shume i qendrueshem edhe cilesor.

Kufjet mund t’i perdorni me shume se 1 ore.

Krijojne lidhje direkte me paisjet Android dhe iOS .

Perbehen nga sensore te cilet e dallojne se kur kufjet perdoren.

Mund te degjoni muzike edhe te beni pafund telefonata.

Shoqeruese mjaft te mira per t’u perdorur ne udhetime.

Arrini te kontrolloni volumin e zerit si edhe ato nuk i lejijne zhurmat e jashtme qe te ndikojne ne zerin qe ju jeni duke degjuar ne kufje.

SPECIFIKATkufje bluetooth pa tela bli online iBuy al

Tingull i qarte edhe i paster.

Krijojne lidhje me Android edhe iOS.

Material plastike ABS.

Me mikrofon te integruar.

Me bateri qe zgjat gjithe diten.

Shoqeruese perfekte per t’u marre ne udhetime.

Beni telefonata edhe muzike.

Bli mire, Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-0012 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat