, ,

Kufje me Bluetooth Lenovo – TWS Earphone

Lenovo

2,200L

KUFJE ME BLUETOOTH LENOVO – TWS EARPHONE

Kufjet me Bluetooth nga Lenovo jane prodhim i ri me cilesi dhe qartesi te larte te zerit.

Kufjet TWS me Bluetooth jane ne perputhje me iOS dhe Android, pa kufizimin e sistemit te aplikuar.

Keto kufje sigurojne nje  tingull stereo perfekt, duke krijuar nje atmosfere te kendshme kur i perdorni.

Kufjet mundesojne lidhje me Bluetooth ne nje distance prej 10 metra pa nderprerje.

Modalitetet e dyfishta te kufjeve sigurojne cilesine e zerit edhe nese vendosni vetem njeren.

Specifikime

  • Lenovo TWS BT Earbuds
  • Modeli: QT83
  • Ngjyra: E zeze
  • Bateria: 450mAh
  • Distanca e lidhjes: Rreth 10m
  • Pesha: 150g

Bli online dhe sigurt vetem ne iBuy.al

SKU: kufje-me-bluetooth-lenovo Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Lenovo

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat