,

Mi Earphones Basics – Kufje me fisha Xiaomi

Xiaomi

Kufje Xiaomi Mi me fisha

Tingull stereo i kualitetit te larte

Te pajisura me mikrofon

Anulim i zhurmave te ambientit

490L

MI EARPHONES BASICS – KUFJE ME FISHA XIAOMI

Degjoni muziken tuaj te preferuar nga çdo pajisje qe suporton hyrjen 3,5 mm me keto kufje universale stereo me cilesi te shkelqyer.

Tingull stereo i kualitetit te larte me kufjet me mikrofon Xiaomi.

Pajisur me nje buton  per t’u pergjigjur / mbyllur thirrjeve dhe per pauze apo  rinisje me mikrofonin ne lartesine e pershtatshme per te kapur zerin tuaj.

Ka te integruar gjithashtu anulimin  e zhurmes dhe telefonatave pa duar.

Kufje universale te pershtatshme per te gjithe smartphonet me bass ultra te thelle.

Kane nje dizajn elegant, peshe te lehte dhe moderne.

Rehati maksimale per veshin tuaj  me drejtues te fuqishem 10 mm per qartesi zanore, tingull stereo me bas  te thelle dhe zbutje te zhurmave te ambientit.

Specifika

Porte 3.5 mm

Largesia e trasmetimit te zerit: 32Ω

Gama e përgjigjes së frekuencës: 20-20,000Hz

Fuqia e vlerësuar: 5mW


Bli lire ne dyqanin me te madh online ne iBuy.al

SKU: Mi Earphones Basics Kategori: , Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Xiaomi

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat