Kufje wireless – Earbuds Airpods Pro 5s

Te ndryshme

2,500L

KUFJE WIRELESS AIRPODS PRO 5S 

Kufje wireless Airpods Pro 5s per tingull me te qarte dhe pamje elegante qe nuk krijojne bezdi ne vesh.

Airpods Pro 5s krijojne lidhje automatike me pajisjet Bluetooth per me teper lehtesi ndryshe nga kufjet e tjera.

Transmetimi i zerit nga pajisja ne kufje vjen pa asnje vonese, keshtu qe nuk do te keni vonesa as kur jeni duke luajtur lojerat elektronike.

Karakteristika

– Versioni Bluetooth V5.0
– Koha e punës: 2-3 orë
– Koha e karikimit: 1 orë
– Kapaciteti i baterisë: 35 mAh Buds / 300 mAh.
– Distanca : 8-12 m
-Te pershtatshme me Android, IOS, Microsoft, et


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120761 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat