Kufje me Wireless – Ploos TWS

Ploos

Kufje me Wireless Ploos

Kontrolli i volumit në kufje

Koha e bisedës: 3 orë

Mikrofoni me tastin e përgjigjes

2,200L

KUFJE ME WIRELESS – PLOOS TWS

Kufje praktike pa fisha ideale per perdorimin e perditshem. Te pajisura me kase e cila karikon dhe kater here te tjera te dyja kufjet per tiu ofruar jetegjatesi maksimale te perdorimit.

Ploos TWS do te optimizojne performancën e zërit madje edhe te transmetimit te muzikes.

Te pajisura me mikrofon per permiresimin e cilesise se thirrjes. Mund te lidhen me smartphone dhe tablete.

Te lehta dhe të rehatshme ne perdorim, nuk krijojne bezdisje ne vesh dhe gjate perdorimit per ore te tera.

Specifika

Dalja e audios: Stereo

Kontrolli i volumit në kufje

Koha e bisedës: 3 orë

Mikrofoni me tastin e përgjigjes

Material ABS

Me kase karikimi

SKU: Kufje-me-Wireless-Ploos Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Ploos

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat