,

Kufje per lojera – Wireless Gaming Headset GM-C2


1,900L

KUFJE PER LOJERA – WIRELESS GAMING HEADSET GM-C2

Mikrofon me cilesi  të lartë HD.

Bas super i qarte, performancë e shkëlqyer e zërit.

Priza standarde 3.5 mm, e nikeluar

I pajtueshëm me PS4 / smartphone / PC

Ka stereo për një përvojë më të mirë të dëgjimit të muzikës

Dizajn ergonomik dhe veshje e butë  për rehati shtesë

Doreza e zgjatur e mikrofonit mund të rregullohet në 120 gradë të rrotullimit

Kufjet janë të mbushura me shkumë memory, e cila mund të përshtatet me formën e veshit tuaj dhe mund ta vishni për një kohë të gjatë duke dëgjuar.

Specifika

Burimi i audios së daljes së kufjeve: Universal

Foleja e kufjeve: 3,5 mm

Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 15-20hz

Ndjeshmëria: 115dB

Gjatësia e kabllit: Rreth 120cm

Pesha: 250 g


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Kufje per lojera - Wireless Gaming Headset GM-C2 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat