,

Kufje TWS inPods 12


1,200L

KUFJE ME BUETOOTH INPODS 12

Kane nje projektim impakt dhe nje peshe te lehte, nuk ju japin bezdi gjate kohes qe i mbani.

Me ane te tyre ju mund te kryeni nje sere funksionesh, luani muziken ose i jepni pauze, mund t’ iu pergjigjeni telefonatave ose t’ i refuzoni ato.

Te pajisura me nje cip te integruar, qe i pershtatet me se mire telefonave Apple, Androit apo modele te tjera. Ky cip i importuar gjithashtu ben te mundur eleminimin e zhurmave, keshtu gjate telefonatave tuaja zeri eshte i qarte dhe i paster.

Pajisja ka nje perputhshmeri te plote, ajo pershtatet me cdo lloj telefoni qe e lidhni.

Mund te ndizen dhe te fiken automatikisht, gjithashtu me ane te prekjes mund te kryeni dhe funksionet e tjera. Veprimet kryhen shume shpejt pasi butoni i prekjes ka nje ndjeshmeri te larte.

Vjen se bashku me kutine e karikimit, e cila i karikon kufjet shume shpejt, gjithashtu rezistojne shume gjate.

Teknologjia e avancuar me te cilen jane ndertuar sjell nje cilesi te zerit shume te larte.

Karakterisitikat

Versioni i Bluetooth 5.0

Punon ne nje distance deri ne 32m

Mban karikim mbi 3 ore

Me pak se 2 ore per tu karikuar

Mbeshtet sisetmin IOS, Android, Huawei e te tjera

Vjen me kutine e karikimit

Mikrofon i integruar

Prekje automatike

 

SKU: INPODS 12 | Wireless Airpods Bluetooth Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat