,

Kufje me WiFi – Wireless EarPhone Blue Spectrum Online


 • Funksionojne me Wireless
 • Dizanj i vecante dhe i rehatshem per veshet
 • Disatanca e lidhjes deri ne 10 metra
 • Cilesi e mire e zerit dhe mikrofonit
 • Bluetooth 5.0
 • Butona me shume funksione
 • Pershtatur per smartphone-t/tablet
 • Lidhen lehte
 • Bateri qe zgjat me dite
 • Koha e karikimit 30 minuta
 • Koha e perdorimit 50 ore

1,490L

Kufje me WiFi – Wireless EarPhone Blue Spectrum Online

Kufje me WiFi – Wireless EarPhone Blue Spectrum Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Wireless-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje me WiFi- Blue Spectrum Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat