,

Kufje per lojra PUBG Army 96


1,000L

KUFJE PER LOJRA PUBG

Kufje per lojera dhe telefon, te pajisura me mikrofon.

Kufjet perfshijne funksionin e thirrjes, kontrollin e zerit, mbeshtetjen e muzikes.

Te bera nga materiali plastik dhe metalik, jane te qendrueshme dhe me gjate per t’u perdorur.

Gjatesia e ketij produkti eshte 17.5cm, gjeresia eshte 9cm dhe lartesia 13cm. Gjatesia e kabllit te celesit eshte 140cm eshte i pershtatshem per PS4, per UNO, per 360.

Specifikat :

-Materiali: Plastike, Metal

-Impedanca: 32Ω ± 15%

-Mikrofoni: Φ 6mm x 5mm

-Gama e frekuences: 15Hz-20KHz

-Ndjeshmeria: 105dB ± 3dB

-Madhesia e altoparlantit: Φ 40 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232314 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat