,

Kufje per telefon me Wireless sportive BE5 – Borofone Earphone


 • Ideale per aktivitete sportive, degjoni muzike teksa ushtroheni fizikisht
 • Degjoni kenget tuaja te preferuara ose bisedoni me miqte edhe kur jeni duke kryer aktivitet sportiv
 • Te rehatshme, te ndertuara nga material i cilesise se larte
 • Distanca e lidhjes deri ne 10 metra
 • Tinguj dhe ze i cilesise se larte
 • Versioni i fundit i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Bateri e fuqishme 60 mAh
 • Lidhen me Wireless
 • Kohezgjatja e baterise 120 ore
 • Koha e karikimit: 1 ore
 • Dizajn Modern

2,200L

Kufje per telefon me Wireless sportive BE5 – Borofone

Kufje per telefon me Wireless sportive BE5 – Borofone Wifi Earphone Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Wireless-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje me Wireless sportive-Borofone-BE5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat