,

Kufje teke Baseus me Bluetooth | Plating Earphone

Baseus

1,700L

Kufje teke Baseus me Bluetooth | Plating Earphone

Kufje teke Baseus me Bluetooth | Plating Earphone

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehta.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Suporton njekohesisht 2 pajisje.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Bluetooth | V4.1
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 1 ore  e 30 minuta
Koha e perdorimit | 5 ore
Bateria | 60mAh
SKU: kufje-teke-baseus-earphone-plating Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat