,

Kufje teke me bluetooth Hoco Razor Edge | Wireless Headset

Hoco

2,400L

Kufje teke Hoco Razor Edge | Wireless Headset

Kufje teke me bluetooth Hoco Razor Edge | Wireless Headset

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehte.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Pershtatet me shumicen e pajiseve Apple dhe Android.
Specifikimet  | 
Marka | Hoco
Bluetooth | V4.1
Distanca e transmetimit | deri ne 10 metra
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 2 ore
Koha e perdorimit |3 ore
Bateria | 45mAh
SKU: kufje-me-bluetooth-teke-hoco-razor-edge Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Hoco

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat