,

Kufje teke me bluetooth Remax me karikues | Gold

Remax

2,500L

Kufje teke me bluetooth Remax me karikues | Gold

Kufje teke me bluetooth Remax me karikues | Gold

Cilesimet Kryesore | 
 
Permasa kompakte dhe me peshe te lehte.
E rehatshme per perdorime afatgjate.
Tingull i qarte dhe bass i fuqishem.
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Modeli | RB T6C
Bluetooth | V4.0
Distanca e transmetimit | 10 metra
Materiali | ABS, PC
Mikrofon i integruar
Koha e karikimit | 12 ore
Koha e perdorimit |  4 ore
Bateria | 170mAh
SKU: kufje-me-bluetooth-remax-rb-t6c Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat