,

Kufje Universale Baseus me Fishe Audio Encok H03

Baseus

1,590L

Kufje Universale Baseus  Encok H03

Kufje Universale Baseus me Fishe Audio Encok H03

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Baseus
Modeli : Encok H03
Gjatesia : 1.2m
Fishe Audio : 3.5mm
Mikrofon : Po
Frekunca : 20-200000Hz
Material : ABS & TPE
Koha e karikimit | 1 ore
Tingull i paster dhe bass i fuqishem
Dizajn ergonometrik dhe komfort per veshin.
SKU: Kufje Universale-Baseus-me-Fishe-Audio-Encok-H03 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat