,

Kufje Wireless – Proda Palo Series PD-BE300 Online


  • Dizanj i vecante dhe me material cilesor dhe te rehatshem per veshet
  • Bateri e fuqishme
  • E integruar me mikrofon
  • Mund te lidhni 2 celulare/paisje ne te njejten kohe
  • Volum i fuqishem

1,400L

Kufje Wireless – Proda Palo Series PD-BE300 Online

Kufje Wireless – Proda Palo Series PD-BE300 Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Wireless-it

Te rehatshme dhe nuk krijojne bezdi, edhe nese i mbani gjate ne veshe

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje Wireless-Proda Palo Series-PDBE300 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat