,

Kufje X2 Pubg gaming


1,000L

KUFJE X2 PUBG

Kufje te rehatshme per te luajtur lojera dhe per te degjuar muzike.

Me rrip koke te rregullueshem per me shume rehati gjate perdorimit dhe mbajtese prej sfungjeri te vesheve.

Kufje per lojera dhe telefon, te pajisura me mikrofon.

Specifikat :

-Materiali PVC

-Porte Aux 3.5 mm

-Kufje per lojera dhe telefon

-Frekuenca 105dB

-Impedanca 32 ohms


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: h232315 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat