,

Kullese 2 ne 1 – Collapsible Filter Baskets Blerje Online


2 ne 1

Super cilesi

Ideale per ushqim te shijhem, te paster dhe te shpejte

1,200L

Kullonjese 2 ne 1 – Collapsible Filter Baskets Blerje Online

Kullese 2N1

Kullese per shumellojshmeri perdorimesh ne kuzhine, si kullimi i ujit te makaronave, alces ose lengut te mishit etj.

Me doreza te cilat ju mbrojne nga djegia dhe ju ndihmojne qe ajo te qendroje mbi tenxhere ose tigan. Shume praktike dhe e lehte ne perdorim. Ju mund ta varni ne pjesen e dorezave te saj, ne menyre qe ajo te marr me pak hapesire ne kuzhinen tuaj. Mund ta perdorni ne cdo moment.

Aksesore i domosdoshem per cdo kuzhine, dizajni i saj kompakt e ben te lehte per tu mbajtur.

Cilesimet Kryesore | 

  • Kutia permban 2 kullonjese: 1 ne permasa te medha- 1 ne permasa te vogla
  • Filtrim i fuqishem: Mund te filtroje (kulloje) ujin nga makaronat, patatet, karrotat, brokolin, spinaqin e te gjitha frutat dhe perimet e tjera
  • Dizanj elastik
  • Kullonjesja paloset dhe nuk ze hapesire ne dollapet e kuzhines
  • Shume te lehta pertu pastruar, mund ti lani me lavastovilje ose me dore me uje te rrjedhshem
  • Rezistente ndaj temperatures se larte, mund te kulloni edhe ujin e nxehte e te perveluar
  • E ndertuar nga meteriale cilesore dhe ekologjke
  • Garanton shendet

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

 

SKU: L-kullonjese-2ne1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat