,

Kullonjese 2 ne 1 – Collapsible Filter Baskets Blerje Online


2 ne 1

Super cilesi

Ideale per ushqim te shijhem, te paster dhe te shpejte

1,200 L

Kullonjese 2 ne 1 – Collapsible Filter Baskets Blerje Online

Kullonjese 2 ne 1 – Blerje Online

Kutia permban 2 kullonjese: 1 ne permasa te medha- 1 ne permasa te vogla

Filtrim i fuqishem: Mund te filtroje (kulloje) ujin nga makaronat, patatet, karrotat, brokolin, spinaqin e te gjitha frutat dhe perimet e tjera

Dizanj elastik

Kullonjesja paloset dhe nuk ze hapesire ne dollapet e kuzhines

Shume te lehta pertu pastruar, mund ti lani me lavastovilje ose me dore me uje te rrjedhshem

Rezistente ndaj temperatures se larte, mund te kulloni edhe ujin e nxehte e te perveluar

E ndertuar nga meteriale cilesore dhe ekologjke

Garanton shendet

SKU: L-kullonjese-2ne1 Kategori: ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat