,

Kullonjese me dy pjese dhe prerese perimesh


  • E pajisur me 2 pjese te ndryshme
  • Kullonjese multifunksionale
  • Me nje material teper cilesore
  • E disponueshme ne ngjyre te bardhe
  • Mund te prisni dhe te lani perimet njekohesisht

1,300L

KULLONJESE MULTIFUNKSIONALE 9n1

Kjo super pajisje do e beje me te lehte kohen tuaj ne kuzhine, prerese frutash edhe perimesh njekohesisht edhe kullonjese. Punon ne menyre shume te shpejte edhe te perkryer.

PRERESE FRUTASH DHE PERIMESHKullonjese me dy pjese dhe prerese perimesh bli online iBuy.al

Pajisja ju mundeson qe te prisni dhe te copetoni njekohesisht frutat edhe perimet ne menyre shume te lehte. Mjafton qe te vendosni perimet ose frutat tek pjesa e kullonjeses edhe ku mund t’i lani shume shpejt e ku me pas te vendosni produktet tuaj siper kullonjese edhe mund ti prisni ne menyre shume te shpejt por edhe me formen qe ofron pajisja.

Me nje dizajn modern ku ju mund ta rrotulloni per te kulluar makaronat ose perime te ndryshme e me pas t’i prisni ne menyre te drejte. Permban nje mbajtese manuale per te bere feta pa u rrezikuar qe te priteni.

Kullonjesia qe ka nje fleksibilitet ku mund ta perdorni per larje dhe shpelarje te perimeve.

Me nje material te plastikes qe i jep nje siguri ketij produkti.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0239 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kullonjese

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat