,

Kullonjese perimesh – Salad Spinner – Produkte ne shitje Online


Shmang rremujen ne kuzhine

Nuk ze vend

Cmim i arsyeshem

Shendet, prakticitet dhe shije

1,200L

Kullonjese perimesh per sallate – Salad Spinner

Kullonjese perimesh dhe grirese per sallate – Salad Spinner Produkte Online ne Ibuy.al

Kullonjese e persosur per cdo kuzhine. Kulloni frutat, perimet, sallaten tuaj. Jo vetem kaq por ju dhe mund te copetoni sallaten me kete pajisje te mrekullueshme. Madje grirja e saj do te jete shume here me e mire sesa prerja e aj manualisht me thika. Tasin poshte saj ju mund ta perdorni gjithashtu per mbajtjen e frutave. Mund te kulloni dhe ujin e makaronave prej saj.

Dizajn kompakt dhe i lehte per tu perdorur. Mund ta poziciononi ne raftet ose sirtaret e dollapit tuaj.

Cilesimet Kryesore | Kollonjese perimesh  me kapak 

  • Filtron perimet pas larjes dhe pergatit sallata te shijshme dhe te shendetshme
  • Kullese E shpejte, kursen kohe
  • Lehtesisht e perdorshme
  • Konsumoni produkte te shendetshme
  • Per perime te fresketa, te pastra dhe te shendetshme: Thjesht rrotulloni dorezen e vendosur ne kapakun e siperm te pajisjes dhe produktet dalin jane te thata dhe super te shijshme
  • E pajisur me hapesire per kullimin e ujit dhe njekohesisht tasi poshte saj mund te perdoret per mbajtjen e frutave apo perimeve.
  • Praktike ne kuzhine
  • Produkti me i kerkuar fale sherbimit efikas qe ajo ofron
  • Kullese ideale per amvisat

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L-kullonjese perimesh Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat