,

Kullonjese silikoni per enet – Drain Rack – Multifunction

Te ndryshme

  • Mbajtese dhe kullonjese per enet.
  • Dizajn i palos-shem.
  • E perbere me cilindra per te mos lejuar rreshqitjen e eneve.
  • Fiksohet shume mire me siperfaqen ku e vendosni.
  • Organizon hapesiren ne kuzhine.

1,400L

KULLONJESE SILIKONI PER ENET

Kulluesi i pjatave prej silikoni i cili mund te paloset është një domosdoshmëri për kuzhinën ne perditshmeri.

I projektuar mirë me plastikë të qëndrueshme ndaj rezistencës dhe ndaj mundesise per demtime.

Kullonjesja eshte praktike dhe e fortë, si dhe është tepër fleksibël dhe e thjeshtë për t’u shpalosur ose mbyllur.

Ky kullues pjatash shume portabël është paisja ideale që duhet të merrni me vete sidomos kur shkoni në kampe, piknik, peshkim etj.

Ate mund ta palosni edhe zgjeroni per shume pak sekonda.

Paisja e kuzhines eshte e sigurte, e shendetshme edhe nuk ka permbajtje te toksinave.

Ka hapesire te konsiderueshme per te mbajtur enet e kuzhines qe perdorni ne perditshmeri.

Ka nje dizajn te vecante dhe e bene kuzhinen te duket me e bukur edhe me e organizuar.kulluese silikoni per enet bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Eshtë bërë nga materiali silikonit dhe plastikes.

Nuk dëmtohet dhe nuk deformohet lehtë.

Dizajn me kapacitet të madh.

Mund të vendosni enët, gotat dhe enët e tjera të kuzhinës.

Eshte shume e lehte gjate pastrimit.

Rezistence ndaj temperaturave.

Me pjese te vecanta per te caktuar vendin qe kane enet.

Blerje Online vetem ne iBuy.al – Bli Mire dhe Lire !

SKU: kullonjese-silikoni-per-enet Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

Kullonjese silikoni pe enet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat