, ,

Kuti frutash te thata – Dried Fruit Box


1,600L

KUTI FRUTASH TE THATA – DRIED FRUIT BOX

Material i përzgjedhur me cilësi të lartë të ushqimit PP, i shëndetshëm dhe miqësor me mjedisin, i sigurt dhe praktik.

Kutia e karameleve rrotulluese  është krijuar me 6 ndarje, mund të ruajë 6 lloje të snacks, të pasura me shumëllojshmëri, dhe ushqimi nuk perzihet.

Dizajni i ruajtjes shumë-funksional, mund të ruajë fruta të thata, arra, karamele, fara pjepri, zbukurime, etj.

Mund të përdoret gjithashtu si pajisje dekorative, tabaka për karamele dasmash.

Kundër insekteve, pluhurit dhe lagështisë e mbajnë ushqimin e shijshëm më gjatë, dizajni i ndarjes, i përshtatshëm për klasifikimin dhe ruajtjen.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, festa familjare, kampe, restorante, hotele, dasma, etj.

Specifikim:

Materiali: PP

Ngjyra: Siç tregohet

Madhësia: 30.5x12cm / 12 x4.72 in


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: kupe per qerasje Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat