,

Kuti Murale Dekoruese


1,890L

KUTI MURALE DEKORUESE

Perfekte jo vetem per dekorimin e mureve te ambientit, por gjithashtu dhe per mbulimin e shenjave ne mur apo pajisjeve te tjera si automati.

Nese deshironi qe muret tuaja te mos duken te demtuara, ngarkuara atehere kjo kuti eshte pajisja e duhur.

Ngjyre e bardhe me dizenjo shume terheqese, do pershtatet mjaft  mire me cdo ambient.

Mund te vendosni elemente shtese dekorativ rreth tij, per me teper dizenjo.

Këto kuti dekorative janë bërë nga materiali  prej PVC me cilësi të lartë i cili është shumë i qëndrueshëm dhe i padëmshëm.

 Kutite janë produkte gjysëm të gatshme të cilat ju duhet t’i montoni vetë.

Eshtë shumë e lehtë për ti instaluar dhe procesi do të jetë shumë argetues dhe i thjeshte.

Format krijuese dhe modelet e bukura të gdhendjes i bëjnë ato shumë të përshtatshme për dekorimin e shtëpisë tuaj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Kuti Murale Dekoruese Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat