Kuti Organizuese per Frigoriferin – Storage Box Produkt Online


Karakteristika

  • Material plastik i cilesise se larte
  • Dizanj ergonomik
  • Pastrim i lehte
  • Pajisur me 5 hapesira ne forme vrime, me qellim ventillimin dhe mbajtjen e ushqimeve te fresketa
  • Dimensionet: 14cm x  4.7 cm

890L

Kuti Organizuese per Frigoriferin – Storage Box Produkt Online

Kuti Organizuese per Frigoriferin – Storage Box Produkt Online

Liron hapesire ne frigorifer, e mban ate te paster dhe te rregullt. Ju mund te sistemoni fruta, perime dhe ushqime te llojeve te tjera

E lehte per tu pastruar, hiqet thjesht nga frigoriferi dhe vendoset serish pasi ta keni pastruar

Higjenike dhe me dizanj rreshqites

Estetike dhe shume funksionale

Shmangni rremujen ne frigorifer

Pajisur me disa vrima ventilimi ne pjesen e tij te jashtme

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kuti Organizuese per Frigoriferin-Storage Box Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat